Срещат се двама приятели. Единият е емигрирал отдавна в чужбина и сега е на гости в България.
Той пита:
- Е, как е? Как се чувстваш тука?
Другият отговаря:
- Като дамска превръзка! На хубаво място, в лошо време....
Отишъл Путин на гости в Белия Дом при Буш ... и видял на една стена едно червено копче и попитал:
- Кво прави това копче?
- Аааа изненада! Натисни го и ще видиш - му отговорил Буш.
Путин го натиснал и върху него се изляла една кофа вода... Прибрал се той в Русия, а след това Буш решил да отиде на гости при Путин. Влезнал при него и гледа едно червено копче на стената и попитал:
- Абе кво прави това копче на стената?
- Аааа изненада виж сам! - му отговорил Путин.
Буш го натиснал и нищо не станало и казал:
- Ааа... аз ще си ходя към щатите...
А Путин му отговорил:
- Какви щати?!?!...