Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Вървят по "Витошка" мъж и жена. - Пешо, ти мен обичаш ли ме? - Какво искаш да купиш?
Семейни 3,095 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как се чувства мъжа на работа? - Като в рая - тук ангелче, там ангелче.- Как се чувства мъжа на улицата? - Като в градина - тук пиленце, там пиленце.- А като се прибере в къщи как се чувства? - Като в приказка - зад всяка врата - Баба Яга. Решили двама приятели да преплуват река Дунав. По средата на реката единия, който бил отпред казал: - Пешо, хайде да спрем за малко, защото една риба ми влезе в задника. - Плувай, плувай не е риба. Едно джудже отива на бензиностанцията и пита: - Колко струва една капка бензин? Продавача отговаря: - Ами нищо! - Тогава накапи ми ако обичаш 20 литра! Три хлапета се хвалят: - Моят татко ходи на работа в Либия, върна се и си купихме кола. Сега мама казва, че имаме всичко. - А моят татко - казва второто - беше на работа в Япония. Върна се и си купихме къща. Сега мама казва, че имаме всичко. - Моят баща, пък - допълва третото - беше на работа в Турция. Върна се и донесе сифилис. Мама каза, че само това сме си нямали... Така, че ние от по-рано сме си имали всичко. Иванчо и Иванка отиват на купон и Иванчо казва на Иванка: — Днеска си много хубава… Иванка: — Не можe да сe кажe сащoтo за тебе… Иванчо: — Е значи си излъгала кат мен.