Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама тревомани отишли във Австралия и като видяли кенгуру единия казал: - Абе, я виж какви скакалци имат тия бе! - Ти пък си представи каква пък ще им е тревата...
Разни 1,693 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Чук-чук. - Кой е? - Полиция! Отворете! - Защо? - Трябва да си поговорим. - А вие колко човека сте? - Двама. - Ами говорете си… - Дайте ми буркан мед! - Откъде пък ви хрумна мед? Ние лекуваме болни! - А защо пише на вратата : Мед. пункт? Президента на среща с Агенцията за чуждестранни инвестиции: - Е, как е? Идват ли напоследък чужди инвестиции в България? - Да, но от време на време ги хващат митничарите... - оплакали се от Агенцията. Мъж пътувал с колата си и взел на стоп мацка. Ха тука да отбие, ха там да отбие, мацката не ще. Стигнали до разклона на пътя и мацката ще слиза. — Е, поне една целувка няма ли за благодарност? – попитал шофьора. Мацката подала глава през прозореца на колата за целувка, шофьора вдигнал стъклото, минал зад нея и … Заминала си мацката по пътя, но наблизо един дядо си пасял козичките и видял всичко. — Колко струва тая кола, бре момче? – попитал. — Ааа, дядо, толкоз пари нямаш ти. — Абе за кола пари може да нямам, ама поне една врата ще си купя… Две мравки тръгнали на лов за слонове. Стоят в засада на един клон, слонът минава отдолу и те му скачат на врата. Едната мравка вика на другата: - Сега остана само да го съборим и като падне да го сритаме...