Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива мъж в Есграона и заявява: - Искам да си сменя паспортните данни! Служителят: - Добре, напишете заявление. Как се казвате? - Иван Пръдлев! - Ясно. И искате?... - Искам да си променя името на... "Ричард"!
Разни 2,131 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо си говори с баща си: Иване, ти реши ли какъв искаш да станеш като пораснеш? - Тате, искам да стана мияч на басейни! - Точно това ли? - А, не само. Може и градинар, водопроводчик, доставчик на пица. Бащата се замислил, почесал се по тила, и се провикнал към майката: - Цецо, ма! Синът ни май е намерил касетата. Веднъж Господ извикал Бай Ганьо, Турчина и Американеца!Влизат те един по един при него и пръв е Турчина! Минава малко време, той излиза и реве! - Що ревеш бе? - Щото Господ каза, че ако не престанем с тия поробвания и убийства, ще натисне едно копче и държавата ни ще избухне! Втори влиза Американеца! Минава малко времв и той излиза и реве! - Що ревеш бе? - Щото Господ каза, че ако не престанем с тия лъжи и престъпления, ще натисне едно копче и държавата ни ще избухне! Последен влиза Бай Ганьо! Минава малко време, той излиза и хем реве, хем се хили! Хората го гледат учудено: - Що ревеш бе? - Щото Господ каза че ако не спрем с тия кражби, ще натисне едно копче и държавата ни ще избухне! - Добре, а що се хилиш бе? - Щот му свих копчето! Какво казва програмиста на жена си като се прибере от работа? - :-) Предприсъединителен фолклор Дядо и внуче хайдушка балада Я надуй, дядо, кавала, след теб да викна, за запея, че какъвто ни е хала - живота стана епопея! Да пея, дядо, и да плача, за миналото наше, славно, когато имахме водачи и живеехме нормално. След туй, дядо, какво стана? Сякаш чума ни налегна - слезнаха ония от балкана, работата се затегна. Кешким, да бяха си стояли по върхове и по чукари и още мандри те обрали преди да станеме другари. Мина се какво се мина, друга напаст ни налегна - както мислеха мнозина: демокрация ненагледна! Свириш, дядо, кавал плаче, плаче жално и нарежда: демократа имот влачи и народната надежда. Де да беше в турско време, всеки би викнал: Обира! Но сега си кротко дреме, щото се приватизира. Свири, дядо, да възпеем и най-новата управа, че дордето ний немеем, тя ни дои като крава. Няма, дядо, харамии, липсват и воеводи, всеки в дупката се крие - дебне за изгоди. Всенародната дружина вкупом, дядо, се спомина! Някакъв се обажда в реанимацията: - Петров при вас ли е? - Да. - Жив ли е? - Още не е!