Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Футболен мач между слоновете и мравките. По време на мача слоновете стъпкали няколко мравки. В неговия край треньора на слоновете отива при този на мравките и казва: - Извинявай че дадохте толкова много жертви в мача. Треньорът на мравките казал: - А, няма за какво ние също играхме доста грубо.
Разни 1,912 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Келнер, на стената има хлебарка! - Но това е пирон, госпожо. - Келнер, пиронът пълзи! Седяло зайчето на един кръстопът и си пиляло ноктите. Минала лисицата и го попитала: — Какво правиш. — Пиля си ноктите, че имам среща с лъвицата – казало зайчето. — Бре, тоя заек, я го виж ти – помислила си Лиса. Тя срещнала вълка и му казала. Вълкът се зачудил, но решил и проверил – отговора – същия. Разчуло се – минали няколко животни – заека все отговаря, че има среща с лъвицата и това си е. Решили животните да кажат на лъва за невярната лъвица. Той слушал, слушал и тръгнал към кръстопътя, гледа – вярно е. Заека седи там и си пили ноктите. Попитал го какво прави, а заека казал: — А… а… а… нищо – пиля си ноктите и говоря глупости… Един дебелак се напил и излезнал от кръчмата да пикае. В същото време една жена минава по улицата и почва да му крещи: - Абе тебе не те ли е срам, пред мене да извадиш това нещо, простак такъв ти срам нямаш ли? Пияният казва: - Щом го виждаш прати му много поздрави, че не съм го виждал отдавна. Двама приятели се срещат - Как си, що си, поебаваш ли? -Ами - казва първият -не мога да го дигна, ти за поебаване говориш. Ти как си? -Аз проблеми с вдигането нямам - с ръка го вдигам, той сам пада! Концерт.На първите редове един казва на съседа си: - Не мога да Ви разбера, одеве замеряхте с яйца, а сега го аплодирате?! - Иска ми се, да излезе да се поклони, останаха ми още няколко яйца...