Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Журналист взима интервю от директора на лудницата: - Как разбирате, дали пациентът е здрав, за да го изпишете? - Имаме стандартен тест. - отговаря директорът. - Пълним една вана с вода и слагаме чаена лъжичка и черпак до нея. А след това караме пациента да излее водата от ваната. Журналистът се усмихва и казва: - И нормалният човек взима черпака, нали? - Не - отговаря директорът. - Нормалният човек изважда тапата.
Лекари 3,547 прегледа
Следващ →

Още вицове

Милиционер се подпрял на колоните на ЦУМ, върти си верижката и си мисли: -Ех,колко ми се иска да съм на един хубав плаж... Изведнъж някак се оказва на един плаж. Тогава той си казва: -Ех, да имах и една хубава вила...-и в ръката му се появяват документи за огромна вила. Тогава той казва: -А сега искам да имам хубава работа-да ми плащат много, а въобще да не работя...и пак се появява пред ЦУМ. Кара си колата блондинка и слуша радио. ПО едно време по радиото: - Вие слушате " Радио FM плюс" Блондинката недоумяващо: - И откъде знаят? Върл пияница се оплаква на колегите си по чашка: - Жената вчера ме заплаши, че ако още веднъж закъснея ще ме накара да и лъхна през ключалката и ако мириша на алкохол няма да ме пусне вкъщи. - Спокойно - успокоили го другите - като пиеш, замезвай с френско сирене. То мирише много силно и тя няма да подуши алкохола. Така и направил. Като се прибрал, жената изпълнила заканата си и го накарала да и дъхне през ключалката. Духнал той, а тя: - Казах с уста, бе простак! Заека и лисицата решили да се изчукат. Легнали на една поляна и точно преди да го вкара заека казал: -Лисо, искам да ти кажа че съм много надарен, даже коня ми завижда. Като те заболи ми кажи. Добре - казала лисицата. Заека хванал оня си работа и вкарал малка част от нея -Лисицо как е? -Още може заек още... Заека вкарал още и пак питал: -Лисицо как е? Още може заек още. Заека се изнервир, ръгнал го и питал -Лисицо как е ? -Оохфти мофи .... Две приятелки си говорят: - Ау, детето ти толкова прилича на мъжа ти! - Да бе, чак и аз се чудя...