Блондинка, брюнетка и червенокоса разговарят с барман.
Брюнетката:
- Барман, за мен Б и К!
Бармана:
- Какво е Б и К?
Брюнетката:
- Бърбън и Кола!
Червенокосата:
- За мен Д и Т!
Барманът:
- Какво е Д и Т?
Червенокоста:
- Джин и Тоник!
Блондинката:
- За мен 15!
Барманът:
- Какво е 15?
Блондинката:
- 7 и 7!!!
Слободан Милошевич умрял. Потеглил той към рая напълно сигурен, че е за там. Стигнал до портите и Свети Петър му казал:
- Човече, ти не си за тук. Марш в АДА!!!
Навел глава Милошевич и отпрашил за ада. Минало се седмица и посред нощ се тропа на райските порти. Отваря Свети Петър и що да види? Група дяволи седят уплашено пред вратата.
- Какво има?- попитал ги Светията.
- Бежанци приемате ли????