Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В едно село чукчите сформирали самодеен театрален състав. След мъчителни репетиции ще поставят "Цезар и Брут". Пиесата била в три действия: I действие - на сцената излиза един чукча, тупа се по гърдите и вика: "Аз съм Цезар". Завеса. II действие - на сцената излиза чукча и още един чукча. Първият се тупа по гърдите и вика: "Аз съм Цезар", вторият се тупа по гърдите и вика: "Аз съм Брут". Завеса. III действие - на сцената излиза първият чукча, вторият чукча и един нов чукча. Първият се тупа по гърдите и вика: "Аз съм Цезар", вторият се тупа по гърдите и вика: "Аз съм Брут", третият се тупа по гърдите и вика: "И аз съм Брут". Първият отговаря: "И ти ли Брут, бе?". Завеса
Чукчи 5,817 прегледа
Следващ →

Още вицове

На една мацка много й се прияли охлюви, ама много. Влиза тя в ресторанта и си поръчва една порция охлювчета. Келнерът й ги носи и тя веднага хваща първия - всмуква го наведнъж, хваща втория - всмуква го на един дъх, хваща третия - бре, смуче, смуче, ама нищо... Надигнало мацето да погледне какво става и гледа охлювът се запънал в черупката, разпищолил се, кефи се и вика: сму-у-учи-и-и малката-а-а, смучи-и-и. Студентски изпит. Професорът: - Ей, вие тримата! Престанете да си предавате един на друг тази бележка! - Това не е бележка - казва един от тях. Ние играем карти. - О, извинете тогава... За да се намали количеството на разводите, трябва да се поръча написването на брачните договори на мобилните оператори - от тях трудно ще се отделиш. Футболът остана единствения легален начин да си купиш негър. Една жена отишла с болния си мъж на лекар. Дпктора прегледал мъжа,хванал ръката на жената и й казал: -Госпожо,мъжа ви е много болен! За да живее,трябва да му угаждате с всичко, да не му създавате грижи и да няма никакви задължения. Трябва да изпълнявате всичко което ви каже той. Тръгнали си от лекарския кабинет. По пътя мъжа попитал жена си: -Скъпа,какво ти каза доктора докато бяхме в кабинета? Жената: -Че ще умреш.