"Президентът на САЩ Джордж Буш издаде разпореждане всички държавни учреждения да спуснат флаговете в памет на жертвите от 11 септемви 2001г. Все пак това разпореждане се оказа, че не е съвсем уменстно. Флаговете вече бяха спуснати в знак на траур за жертвите от урагана "Катрина".
...Кажете, не е ли тъп?
В едно село чукчите сформирали самодеен театрален състав. След мъчителни репетиции ще поставят "Цезар и Брут". Пиесата била в три действия:
I действие - на сцената излиза един чукча, тупа се по гърдите и вика: "Аз съм Цезар".
Завеса.
II действие - на сцената излиза чукча и още един чукча. Първият се тупа по гърдите и вика: "Аз съм Цезар", вторият се тупа по гърдите и вика: "Аз съм Брут".
Завеса.
III действие - на сцената излиза първият чукча, вторият чукча и един нов чукча. Първият се тупа по гърдите и вика: "Аз съм Цезар", вторият се тупа по гърдите и вика: "Аз съм Брут", третият се тупа по гърдите и вика: "И аз съм Брут".
Първият отговаря: "И ти ли Брут, бе?".
Завеса