От зоологическата градина избягала една зебра.
Лутала се насам-натам и попаднала в едно село. Там тя срещнала едно магаре и го попитала:
- Що за странно животно си ти? Досущ като мене пък.....
Магарето отговорило с надървен член:
- Ти си свали пижамата пък аз ще ти покажа кой съм.
Един човек влиза в кафене и сяда. След малко идва сервитьорката и го пита какво ще желае.
- Капи портокал!-отговаря клиентът.
- Капи портокал ли?! Господи, откъде ще капи портокал! - и се оглежда нагоре.