Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Купува си някаква жена вибратор. На другия ден се връща в секс-шопа, видимо недоволна и почва да крещи на продавачката: - От това нещо ме бие ток! Как не ви е срам? Продавачката смутено отговорила: - Ама моля ви се, нашите продукти са 100% тествани. Разярената купувачка продължавала да се пени, крещейки: - Как може да ме бие ток от вашия продукт? ! Събрала се тълпа заради скандала. Дошла и една циганка, чула ядосаната купувачка й я бутнала по ръката: - Ама, какоо, щом та бий, значи та обича!
Разни 1,427 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вчера са се блъснали Москвич и БМВ седма серия. Шофьорът на москвича се е отървал с лека продажба на апартамента. Нощ... от храстите се дочува любовен глас: - Обичам те!!! - И аз също. - Аз се казвам Иван. - И аз също!!! Отива жена на психолог: - Докторе, мъжът ми вече две години не работи. Пие, бие ме, по цял ден се мотка вкъщи и се чуди, какво да пропие. Води приятели да пият вкъщи...А наскоро ме напусна. Докторе! Как да го върна обратно? Тираджия се прибира неочаквано.Сварва жена си с комшията,започва се бой и с ритници любовника е изхвърлен по стълбите.Изправя се и с обиден тон: - Е и кво направи сега,човек да не смее да ти стъпи в къщата ! Родители ще излизат на гости. Ще оставят вкъщи петгодишния има сам и му дават инструкции: - Не отваряш вратата на никой и не се приближаваш към нея! Ние си имаме ключ и ще си отворим сами. Ясно? Сина: - Аха! Тръгнали, но майката се притеснявала и бащата решава да провери какво ще направи сина като се звънне. Глас отвътре: - Кой е? Бащата: - Топлофикация, ще отчитаме топломерите, отворете! Зад вратата: - Яж ми..., ние сме на дърва!