Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Гробар се прибира съсипан в къщи. - Как си скъпи? - посреща го загрижена жена му. - Някакъв си погребва тъщата, та 7 пъти я вика на бис...
Професионални 3,721 прегледа
Следващ →

Още вицове

Добрата половина от населението ненавижда правителството. Предствете си, как се отнася лошата половина? В зоомагазина: - Трябват ми 276 дървеници, 512 хлебарки и 4 мишки. - Защо? - Напускам апартамента под наем, а в договорът пишело, че трябва да го върна в същото състояние, в което съм го наел. Малко момченце пита майка си: - А сега, когато се научих да говоря, какво трябва да приказвам? Сержантът води при лекаря новобранец. - Най-странният случай, който съм виждал, докторе. От два дни обикаля казармата и събира хартийки от земята. Всеки път, когато намери някакво листче, го поглежда първо от едната страна, после от другата и крещи: "Не е това!". Като че ли за да потвърди думите на сержанта, войникът се втурва покрай учудения доктор и започва да рови хартиите по бюрото му, викайки: "Не е това!". Докторът е озадачен. - Ела, ела, моето момче - казва той с мек глас. - С теб нещо не е наред. Не искам да те огорчавам, но смятам, че армията не се нуждае повече от теб. След малко лекарят дава на войника бележка, че не е годен за военна служба. Новобранецът я поглежда първо от едната страна, после - и от другата и с радостен вик: "Това е!" изчезва. - Ау, пак неправилно изрязах: тази част трябваше да се остави, а тази - да се изтрие! - Хубавото е, че ние с теб не сме хирурзи, а уеб-дизайнери....