Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Спокойно,всичко това(наводнения,градушки,земетресения) е само трейлъра!!! Премиерата очаквайте през декември!
Черен хумор 2,442 прегледа
Следващ →

Още вицове

В щастието бъди умерен, в нещастието разумен. Не мога да погледна ракия вече! Пия със затворени очи! Срещат се двама пенсионера: - Как е живота? - Не излизам от ресторанта! - Нещо от реституцията ли си получил? - Портиер съм! Един мъж се запил с приятели в кръчмата. По едно време гледа часовника - 3 часа през нощта. Почудил се как да се оправдае пред жена си и й звъни: - Ох, спокойно - няма нужда да събираш пари за откуп - успях да избягам! В една стая, лежат мъж и борец и двамата в гипсови корита... Бореца пита: Абе ти, защто си тука? Човечеца: Ами бях забравил, че сина ми е монтирал на трабанчето турбо-двигател и си карам по магистралата с бясна скорост и по едно време "ТРЯС" и право в един ТИР... А ти защто си тук? Бореца: Ами карам си аз BMW-то и по едно време някав ме подминава с трабанче... мисля си сигурно сам стигнал вече... и слезнах...