Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Internet Explorer е програма, която служи за разгелжадне на интернет от твоя компютър и обратното.
Програмисти 3,080 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две приятелки си говорят: - Върза ли мартеничка на твоя приятел? - Не...вързах му тенекия, а той вързал кънките от мъка... - Защо пиеш водка със сламка? - Ами защото доктора ми каза да стоя далеч от бутилката. Първи урок по англииски. Учителката: - Кой от вас, деца, знае английската азбука? Син на програмист: - Аз! - Добре, казвай сега подред. - Q, W, E, R, T, Y … Отдавна некъпан войник се прибира на автостоп към Самоков. Около Пасарел спира кола, управляванa от възрастен мъж. - Дядо, закарай ме до Самоков! Вече от трета кола ме изхвърлят защото много съм миришел. - Сядай, моят нос отдавна вече не работи! След 2 - 3 километра дядото спрял колата и рекъл: - Слизай! - Ама нали носът ти не работи! - Да, ама ми се насълзяват очите и не виждам пътя! Мама-молец и детенце-молец тихичко си гризат палто в гардероба. - Мамо, може ли да похвърча малко? - пита детето-молец. - Яж си палтото! - отвръща сухо майката. - Жалко! Вчера похвърчах малко из стаята и хората така ми ръкопляскаха...