Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Млад мъж отива на лекар,и споделя проблема си: -Докторе ,като пикая много пръскам ! Доктора поглежда мъжа въпросително и му казва : -Покажете го, да видим проблема. Мъжа срамежливо вади члена си,който е целият надупчен , при което докторът възкликва. -Господи , защо сте в това състояние? Мъжа свежда глава и казва : -Ами жена ми е много гнуслива , и като ми прави френска, го държи с две вилици!!!
Семейни 2,933 прегледа
Следващ →

Още вицове

По какво си приличат гинеколога и кучето? Муцуните им винаги са мокри. - Светле, скоро ли ще излизаш в майчинство? - Не, Любче, от къде ти хрумна? - Ми то се вижда! Ха! Да не ми кажеш сега, че и приятел си нямаш?! - Имам си! Главен готвач в ресторант, а защо? Отговорите на жените като уеб сървър: 400 Bad Request - среща без цветя 401 Unauthorized - омъжена 402 Payment Required - вечеря на свещи 403 Forbidden - махни си ръцете! 404 Not Found - днес ще се видя с приятелки 405 Method Not Allowed - Нее, не отзад... 406 Method Not Acceptable - ...без свирки! 407 Proxy Auth. Required - трябва да питам мама 408 Request Timeout - Знаеш ли откога не си ми звънял? 409 Conflict - коя беше онази блондинка вчера? 410 Document Removed - искам развод 411 Lenght Required - Какво? И това наричаш дълъг? 412 Precondition Failed - Какво? Нямаш в себе си презерватив? 413 Request Entity Too Large - ТОЛКОВА голям няма да влезе! 415 Unsupported Media Type - Нее, четерима не е интересно 500 Internal Server Error - месечен цикъл 501 Not Implemented - никога не съм опитвала 502 Bad Gateway - ...фууу, солено! 503 Service Unavailable - боли ме главата 504 Gateway Timeout - това ли е всичко? Президентът на Иран звъни на министъра на външните работи: - Слушай. Манушер, омръзна ми от тези неверни слухове за нашата ядрена програма! Отвлечи вниманието някак! - Нищо по-лесно, Махмуд! Помниш ли есента как се смяхме на едни карикатури в едно датско вестниче? - О! Това е идея! Излезе новият Титаник в 3D. Може би този път ще видят тъпия айсберг!