Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На един мъж му се възпалили нещо топките и отишъл на лекар да го прегледат. - Я да видим, бе, младеж, свали панталоните. Дааамм. Взел лекарят едно шишенце гранофорин, боядисал на човека левия ташак целия в зелено, написал набързо нещо в картона и го пратил при хирурга. Отива човекът при него, дава му картона, хирургът поглежда и вика: - Я свали гащите, бе! Дааамммм. Взел шишенце йод и му боядисал другия ташак в червено, написал и той нещо в картона и го пратил пак при първия лекар. Човекът излиза в коридора на болницата и си вика: "Абе тия шантави доктори както ме маркираха, да не вземат да ми отрежат топките сега....Я барем да вида к’во пише в картона!" Отваря картона и в него пише: - "Христос воскресе !" - "Во истина воскресе! "
Семейни 3,159 прегледа
Следващ →

Още вицове

На една блондинка й писнало да слуша вицове за блондинки и си боядисала косата черна. Имала работа до някакво село и тръгнала с колата. Преди селото пътя й препречило стадо овце. Било пролет и на нея много й харесали малките игриви агънца. Излязла от колата и попитала овчаря: - Овчарю, ако позная броя на овцете в стадото ти, ще ми подариш ли едно агънце? - Ами добре - отговорил онзи. - 355! - Браво, позна. Взимай си агънце. Огледала се блондинката, избрала си най-игривото, хванала го и го вкарала в колата. А овчаря я попитал: - Сега ако позная истинския цвят на косата ти, ти ще ми върнеш ли кучето? Лили Иванова казва на приятелка: - А тази снимка е правена, когато бях доста по-стара. Изпращам мъжа си до магазина, пиша му бележка: 1-хляб 2-мляко 3-салам 4-паста за зъби 5-тоалетна хартия Връща се. Отварям плика, а там: един хляб, два пакета мляко, 3 палки салам, четири пасти за зъби и пет ролки тоалетна хартия...А накрая и бира взел, гадината! Питат радио Ереван: - Какво означава да се преосмисли един виц? - Ами, това е когато преди са пращали в Сибир за такъв виц, а сега дават само 5 години! Любовникът се възмущава: - Това е, край! Писна ми да съм втора цигулка! - Не се пени толкова! Благодари се, че въобще си в оркестъра!