Чужденка споделя впечатленията си:
- Казват, че руснаците не били джентълмени. Според мен, това не е вярно! Днес например видях на улицата един мъж, който с чадър пазеше от дъжда една жена, докато тя сменяше спуканата гума на колата си.
Съседката до нас, възрастна жена, винаги пуска звука на телевизора докрай. За мой късмет, стените са толкова тънки, че успявам да намаля звука с моето дистанционно.