Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Въпрос: Защо слонът е сив, голям и набръчкан? Отговор: Защото ако беше малък, бял и гладък щеше да е аспирин.
Любими Герои 2,664 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един програмист умрял и попаднал при Свети Петър. - Kажи сега - казал му той. Kои са повече добрите или лошите дела? -Ами, има и лоши, има и добри. На кантар са. -Добре.Тогава къде искаш да отидеш - в рая или в ада? -Ами, зависи.Трябва да видя какво е и на двете места. Ангелът го води първо в рая.Там красиво,прекрасно…ама и много скучно… Отиват в ада…Там купон, весело, живо! -А-а-а, искам да остана тука! Добре.Останал. Още щом ангелът излязъл,в ада всичко се променило.Точно преди да го потопят в катрана програмистът изцвърчал: -О-о-о, не!Нали тук беше различно… -Млъкни, бе нерез! Това беше DEMO версия… Откровението на пияницата: - За пиенето съществуват разни причини: помен, празник, среща, изпращане, пътуване, сватба, развод, студ, лов, нова година, оздравяване, мъка, чувство за вина, прощъпулник, награждаване, нова служба, успех, триумф, фиаско. И просто пиене без причина! - Обвиняеми, защо сте влезли три пъти чрез взлом в един магазин? - Първия път откраднах за жена ми една рокля. Втория и третия път ходих да я сменям. Мечка среща човек в гората и го пита: - Ти кой си? - Аз съм турист. - Не е вярно. Аз съм турист, а ти си закуската на туриста. Клавиатура и мишка вече купихме; остана само системен блок и монитор.