Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Искате ли чай? - Не пия чай. - Тогава кафе? - Не пия кафе. - Джин с тоник? - Не пия тоник.
Пиянски 994 прегледа
Следващ →

Още вицове

България вече има един сигурен участник в олимпиадата в Рио 2016 - Гълъбин Боевски. Какво е кабела - стадо жички Когато лекарят разбрал със сигурност за фаталния изход на милиардера, извикал жена му: - Госпожо, трябва да бъдете готова на всичко… - Едва ли - развълнувано го прекъснала тя, - като го познавам какъв е, едва ли мога да разчитам на повече от половината. Нашенец отива на гости на добър приятел в Белград . Оня доста се бил замогнал покрай ембаргото и живеел в палат, с басейни, прислужнички. Яли, пили, разказвали си как са прекарвали незаконно гориво през границата и т.н. Станало време за лягане. Сърбина попитал нашия: - Ова е твоя соба, сакаш ли да спиш с бебо? - Не, не , изморен съм, пък и ако се разплаче бебето през ноща ... не, по-добре да съм сам. На сутринта го събудило дърпането на пердетата, опулил се нашият и видял една пищна мадама с оскъдно бельо, с дълги крака, добре оформен бюст, дълги черни коси ... нашият овесил език като разгонен пес. Тя го погледнала със страстните си очи, усмихнала се и прошепнала хващайки го за ръката: - Добро утро, я съм Бебо. - А, я съм Путьо - отвърнал нашият. На сутрина жена казва на мъжа си: - Скъпи, през нощта говореше насън. - Случва се... - Но ти говореше по icq-то!!!