Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Едно таралежче се загубило в пустинята. Стъмнило се и тарлежчето започнало да плаче за майка си. По едно време както си вървяло видяло един кактус, затичало се към него, прегърнало го и казало: - Мамо, това ти ли си?!
Разни 1,617 прегледа
Следващ →

Още вицове

Явор Колев си криел електронната поща, за да не му я откраднат...( или пък за да не може да му пишете, че не си върши работата ;-) ---- - Защо си крие пощата Явор Колев? - Защото в Аграрния институт е научил как се съхранявят картофи и сега така прави с мейла си... ---- Сериозно! Някой знае ли мейла на Явор Колев? Ще получи една бира:-)! - Чу ли, че е имало проблем през март в АЕЦ "Козлодуй"? - Да, уведомиха ни както за Чернобил. - Как? - Първо съобщи "Шпигел", а после и у нас... ББ реши да не рискува да чака евроекспертизата за записите и заложи на сигурно, като поиска вот на доверие. Чък Норис е починал преди 10 години. Просто старицата с косата се бои да му каже. Градски автобус. Пътува човек с голям ротвайлер. Минава контролата. — Билетчето. — Заповядайте. — И за кучето трябва билет. — Ами аз му казах, но то не иска да си перфорира. Ако искате, изхвърлете го от автобуса.