Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Преводът е като жената - ако е хубав не е верен, а ако е верен не е хубав. Филологически
Бисери 3,625 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж и жена си лягат. Жената: - Лека нощ, скъпи. Мъжът: - Жена, аз такова, съпружеския ми дълг? Жената: - Опрощавам ти го! Той е световно известен в нашия град. Двама студенти си говорят и единия пита: - Абе приятел, я кажи как да се отърва от тия хлебарки. Пробвах с отрова, с къщички, с чехли ги бих - все нови и нови, няма край, ще се побъркам. - А ти с тебешири пробва ли? - Как така с тебешири, те убиват ли ги? - Ами не, ама поне си рисуват кротичко в ъгъла. Киркор и Гарабет заминали на фронтовата линия. В едно от последвалите сражения Гарабет бил прострелян и издъхнал в ръцете на другаря си по оръжие и приятел от детинство. Взводният извикал Киркор и му издал бойна заповед да съобщи на съпругата на издъхналия в бой за кончината му. Имало и условие - Киркор трябвало да съобщи вестта по най-тактичния съществуващ начин. В изпълнение на служебния си дълг Киркор се явил пред входната врата и зазвънял "като на пожар". Вратата се отворила и срещу му се появила нищонеподозиращата съпруга на Гарабет. Киркор изстрелял като "откос": - Добър ден! Вие ли сте Ребека - вдовица!? С треперещ глас жената отвърнала: - Аз съм Ребека, но не съм вдовица. - Киркор свил юмрук, изпънал палец и заядливо казал: - А на бас, де! Говорят си двама: - Представи си, вчера си взех един хамбургер от Макдоналдс. Вкъщи реших да го притопля в микровълновата, обаче го претоплих..Беше се разпаднал на хартия и соя.