Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Винаги съм се чудел защо е "Бате Бойко" ( все пак егн-то му започва с 59), съвсем добре ще си е "Бай Бойко"! ------ получена анонимна реплика: "иди му кажи бай...ако смеееш"
Политически 3,202 прегледа
Следващ →

Още вицове

Спасител наблюдава морето и вижда, че някой се дави. Влиза и вади удавника. Същият, след като идва на себе си, пожелал да подари нещо за спомен на спасителят си: - Да ти купя едни обувки, но след 2-3 години ще ги скъсаш и ще ме забравиш, затова дай да ти тегля един кютек, та цял живот да ме помниш... На летището: - Извинете, колко време продължава полетът, обаче от чекирането до кацането и минаването през митница, както и всякакви други формалности? - О, различно! Зависи какво носите в багажа. Понякога и десетина години... Оженили се бикът и козата и започнали да правят секс,цели четири дена. По едно време бикът рекъл,айде мила чао засега ,ще се видим след три дни.-Къде бе,мъжо командировка ли отиваш. -Не бе,минавам отзад! Никой не е виждал толкова много порно, колкото е видял Internet Explorer... Отива хубаво момиче в една модна агенция. Питат я: - 90x60x90? - Четиристотин осемдесет и шест хиляди!