Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
При човекоядците поподнали американец, французин и бъргарин. Американецът казал - не ме закачайте, аз съм личен приятел на Клинтън - знаете последствиета! Така ли? - казал вождът, не го познаваме този човек - хайде в казана! Французинът казал - правите огромна грешка, аз съм ветеран от съпротивата - бях адютант на Де Гол! Така ли? - казал вождът, не го познаваме и този човек - хайде в казана! Българинът казал, абе вие такива особи вкарахте в казана, че мен ли няма да сготвите - най-обикновен инженер от София. Така ли? - казал вождът, - коя година си завършил, в коя специалност и в коя група беше?
Канибали 8,863 прегледа
Следващ →

Още вицове

Женa в мaгaзина дълго и щaтелно оглежда една кокошка. Помирисва я под крилата, по бутчетата, рaзтваря я и помирисва трътката. Накрая казва: - Струва ми се, че тази кокошка понамирисва. - А на мен, госпожо, ми се струва, че ако и вас ви подложат на подобен преглед, и вие няма да излезете от него с чест... - Мамо, защо татко е стоматолог? - Ами, това е една много престижна професия. - А друго? - Освен това изкарва много добри пари от това. - А друго има ли ? - Да. Баща ти е САДИСТ. В музея: - Това е Минерва. - А този до нея, мъжа й ли е? - Не...Тя не е имала мъж. Тя е била богиня на мъдростта. Разговарят трима приятели кой как се справя с мърморенето на жена си. - Аз моята миналата година я заведох в Париж,а тази година ще я заведа в Лондон - казал първият. - А аз миналата година моята я заведох в Ню Йорк,а тази година ще я заведа в Лас Вегас - казал вторият. - Аз миналата година моята я закарах на село - казал третият. - А тази година? - попитали другите двама. - Тази година... тази година ще отида да я взема. Два гея си седят в градската градина и си споделят: -Брато , ако знаеш вчера какъв пич ме чука...., ако бях жена нямаше да издържа и сигурно щях да умра! А другият му отвръща с: -Ами пич, нали затова сме мъже!