Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- С жената в леглото съм като "Плейбой"! - Какво ще рече това? - Веднъж в месеца...
Семейни 3,809 прегледа
Следващ →

Още вицове

Собственик на предприятие си приказва със свой приятел: - Абе, аз на мойте вече 5-ти месец не им давам заплата, а те продължават да идват на работа! А другият му казъл: - Че сложи им вход, бе! На един канибал му се родил син. Той започнал да го люлее на терасата. Съседа отгоре го видял и викнал: - Охоо! Ще черпиш! - Няма. Ще си го ям сам. В трамвая влетява маскиран и въоръжен мъж, стреля в тавана и вика: - Всички на пода! Това е обир! Давайте парите! Още на следващата спирка полицията го хваща. На разпита го питат: - Добре де, защо пък си тръгнал да обираш трамвай? Хората банки обират… - Ами грешка стана… Гледам отвън надпис - \"Първа частна банка\"… Животните в гората направили тоалетна. Влиза Зайо и чука на вратата. Отвътре се чува дебелия глас на Баба Меца: - Зайо, заето е! Абе ти скубеш ли се? Зайо: - Не, защо? Без много да пита Меца открехнала вратата, грабнала Зайо, обърсала се с него и го хвърлила през прозорчето. Събрал лъвът животните и ги пита: - Кой счупи прозорчето на тоалетната? Излиза Зайо: - Аз! Оправили прозореца, на другия ден гледат - той пак счупен. Лъвът пак събира тайфата и казва: - Кой счупи прозорчето на тоалетната? Зайо излиза: - Пак аз! - Как така бе Зайо, пак ти ли си виновен? - Ами клекнал съм аз в тоалетната и някой чука на вратата. Питам кой е, отвънка се чува Ежко Бежко. Аз му викам: "Ежко, а бе ти скубеш ли се?". Той вика "Ами не..." И като го хванах и се обърсах с него и после не знам от кой прозорец изскочих! Пиян мъж се качва в таксито. Шофьорът пита: — За къде? — Не е твоя работа!