Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива един бизнесмен при г-н Божков и му казва: - Г-н Божков, много искам този и този завод, и съм готов да ви дам не 10%, а 15! А Божков направо подивял и вика: - Какви са тези глупости, какви 10%, какви, защо вярвате на вицовете и глупостите от медиите! Няма нищо вярно! Или 50 на 50% или се махайте от тука!
Политически 3,170 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали радио Ереван: - Защо арменците не летят в космоса? Отговор: - Ако полетят, грузинците ще умрат от завист, арменците от гордост и целия Кавказ ще остане за азърбайджанците. Артист-вентрилоквист (от тези дето могат да говорят без да си мърдат устните), излиза за поредното представление на сцената и заедно с куклата си започва да ръси вицове за блондинки. Изведнъж от публиката се изправя представителна дама с платинено-руса коса и го прекъсва ядосано: - Какво ви дава право, чрез обобщаващия образ на блондинката, да разпространявате сред хората порочното и с нищо необосновано мнение, за ниския коефициент на интелигентност на представителите на женския пол с коси по-светли от средно-статистическите? Смаян от коректния и зададен с авторитетен тон въпрос, вентрилоквистът започва да мънка: - Госпожо, съжалявам, но това ми е рабо... - Вие не се месете, господине! Не споря с вас, а с мъничкия тъпанар на коленете ви! От България за Германия щели да изпращат бездомни кучета. Затова във всяка група преди да замине изпращали със тях по една немска овчарка да им превежда. Трима мъже решили да се напият, отишли в кръчмата поръчали си по едно две три и след 2 часа единия почнал да псува другите двама - Твой та майка я е/бах ! После се обръща към другия, - Твой та пак ми духа в тоалетните на стадиона! Слушали слушали и най накрая станали и казали Татко стига ти толкова водка, ставай да се пребираме - Защо не спиш? - Вися в интернет. - А аз съм на гости. - На кого? - На теб. - По дяволите! Забравих!