Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
От гледна точка на земната аеродинамика земната пчела не може да лети, но тя не го знае и затова продължава да си лети.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
България трябва да получи Нобелова награда за мир, тъй като това е най-неутралната държава в света. Тя дори не се меси и във вътрешните си работи!
Политически
03.10.2017
3,370 прегледа
Следващ →
Още вицове
Владо Манчев отишъл на психиатър! Споделя: - Докторе, чувствам се тъп! - Ми тогава премини в Цска? - Ще помогне ли? - Не, но хората няма да ти се подиграват за това, че си тъп!
Учителката казала на учениците всеки да си донесе домашния любимец за следващия час по биология. Всички донесли кученца, котки, костенурки, рибки... Все страхотни животинки. Добре отгледани и пригласени за изложба. Започнала Марийка: -Това е моето кученце, храним го със специални храни, всеки ден го къпем, то е най-красивото кученце на света. Всички деца пляскали. Минали още няколко деца и дошъл ред на Иванчо. Учителката го запитала: -Какво е това Иванчо, всички са донесли красиви животинки - кученца, котки, рибки, зайчета, а твоето някакво опърпано, оръфано, проскубано, смачкано - на абсолютно нищо не прилича. -Това е морско свинче, госпожо. - отговорил Иванчо. -Е как морско свинче бе Иванчо, виж морското свинче на Гошко, колко е хубаво... А твоето цялото проскубано, окъсано и смачкано... -Еми това е от тиксото, госпожо... -Какво тиксо бе Иванчо? -Еми докато го чукам го овивам с тиксо да не се пръсне като свърша :)
Слоновете и мравките играли мач.... Без да искат слоновете стъпкали няколко мравки. След мача слоновете казват на мравките "Извинявайте не искахме да ви тъпчем нарочно"... Мравките им казват "Не се шашкайте бе и ние ви влизахме доста твърдо"
- Бях принудена да му трия гърба всяка сряда. - И това ли е причината за влошаване на отношенията ви? - Не, господин съдия, но последната сряда гърбът му беше чист.
Големия лос паднал в блатото и взел да потъва. Седи, не мърда и само главата с големите уста и рогата стърчат на водата. Минал заека наблизо и слуша: - Зайо, помогни! Заека помислили, помислил, па скокнал на главата на лоса, хванал се за рогата и му го натресъл в голямата уста. Лоса плюе, дави се и ръмжи: - Зайо, мамка ти ебавам само да изляза! А заека продължава да чеше и си мърмори под мустак: - Как ще излезеш бе? Как ще се измъкнеш от тези мощни и космати лапи!