Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
България трябва да получи Нобелова награда за мир, тъй като това е най-неутралната държава в света. Тя дори не се меси и във вътрешните си работи!
Политически 3,370 прегледа
Следващ →

Още вицове

Владо Манчев отишъл на психиатър! Споделя: - Докторе, чувствам се тъп! - Ми тогава премини в Цска? - Ще помогне ли? - Не, но хората няма да ти се подиграват за това, че си тъп! Учителката казала на учениците всеки да си донесе домашния любимец за следващия час по биология. Всички донесли кученца, котки, костенурки, рибки... Все страхотни животинки. Добре отгледани и пригласени за изложба. Започнала Марийка: -Това е моето кученце, храним го със специални храни, всеки ден го къпем, то е най-красивото кученце на света. Всички деца пляскали. Минали още няколко деца и дошъл ред на Иванчо. Учителката го запитала: -Какво е това Иванчо, всички са донесли красиви животинки - кученца, котки, рибки, зайчета, а твоето някакво опърпано, оръфано, проскубано, смачкано - на абсолютно нищо не прилича. -Това е морско свинче, госпожо. - отговорил Иванчо. -Е как морско свинче бе Иванчо, виж морското свинче на Гошко, колко е хубаво... А твоето цялото проскубано, окъсано и смачкано... -Еми това е от тиксото, госпожо... -Какво тиксо бе Иванчо? -Еми докато го чукам го овивам с тиксо да не се пръсне като свърша :) Слоновете и мравките играли мач.... Без да искат слоновете стъпкали няколко мравки. След мача слоновете казват на мравките "Извинявайте не искахме да ви тъпчем нарочно"... Мравките им казват "Не се шашкайте бе и ние ви влизахме доста твърдо" - Бях принудена да му трия гърба всяка сряда. - И това ли е причината за влошаване на отношенията ви? - Не, господин съдия, но последната сряда гърбът му беше чист. Големия лос паднал в блатото и взел да потъва. Седи, не мърда и само главата с големите уста и рогата стърчат на водата. Минал заека наблизо и слуша: - Зайо, помогни! Заека помислили, помислил, па скокнал на главата на лоса, хванал се за рогата и му го натресъл в голямата уста. Лоса плюе, дави се и ръмжи: - Зайо, мамка ти ебавам само да изляза! А заека продължава да чеше и си мърмори под мустак: - Как ще излезеш бе? Как ще се измъкнеш от тези мощни и космати лапи!