Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Майка и дете в зоопарка: - Мило, не доближавай клетката на тигъра! - Спокойно, мамо, нищо няма да му направя!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
В кабинета влезе като министър без портфейл, а излезе с претъпкан.
Политически
03.10.2017
3,272 прегледа
Следващ →
Още вицове
Човек пътува през пустинята на камила. Изведнъж камилата си изкълчила крака. "Е, това беше - помислил си човекът - тука си и загинах в тая пустиня". Изведнъж гледа табела "Ремонт на камили". Издърпал той камилата някак си до работилницата. Гледа отвън стои механик. Човекът: - Камилата ми си изкълчи крака! Механикът: - На канала! Замъква човекът камилата и я качва на канала. Механикът се приближава, взема две тухли и трясва с тях камилата по яйцата. Камилата надава вик и изчезва със светлинна скорост. Мъжът: - Кво направи бе? Как ще я стигна сега тая камила… Механикът: - На канала!
Идва момиче в цирковото училище на изпит. Карат я да изпълни следния номер - да открадне часовника на някой от комисията, но без да забележи. Момичето(възмутено): - Как може да ме карате такива неща! Аз да не съм няква крадла?! Тръгвам си! Излиза. След няколко минути чука на вратата и пита: - Да върна ли часовника?
- Чудя се, защо Бог след като е направил небето и земята, му е трябвало да прави и хората? - Глупав си! Та какво ще прави модератор без потребители?!
Едно западногерманско дете пита едно источногерманско: - Защо бананът е крив? - Какво е банан?
- Не знам, дали да ходя за гъби, дали им почна сезона? - Звънни в болницата и ги питай?