Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Можеш да унищожиш човек, но не и да го победиш. Ърнест Хемингуей
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Има само две причини, които ви пречат да станете топ-модел. - Какви са? - Вашите крака.
Професионални
03.10.2017
2,746 прегледа
Следващ →
Още вицове
Провежда се следствие за пожар в операта. Единственият свидетел е някакъв продавач от будка за семки. Следователят: - Разкажете, какво видяхте? - Значи, затворих аз вчера будката, прибирам се вкъщи, вдигам полата на жената… - Това не е интересно за следвствието. Говорете по-конкретно. - Ами аз така и говоря. Значи, затворих аз вчера будката, прибирам се вкъщи, вдигам полата на жената… - Свидетелят! По-кратко! - Така и говоря, бе! Значи, затварям аз вчера будката, прибирам се вкъщи, вдигам полата на жената, която виси на прозореца и какво мислите виждам? Операта гори!
В гората всеки чукал квото хване и всички се разболели от трипер. Чакат си животните на дълга опашка пред гинеколога и по едно време идва заекът и вика: - Здравейте венерически! - Що бе, ти не си ли? - питат го те. - Аз съм за очния. - ?!? - Като пикая очите ми се качват на челото.
Казват на Лъвчо че трябва да влезе в горската казарма. Той "вика" : - Как така ще влизам в казарма бе вие луди ли сте аз съм лъв цар на животните вие тука в казарма. Тези от горскта казарма му казали : - Абе няма тука лъв ... цар на животните ... всички влизат в казармата така че и ти ! К`во да прави Лъвчо влязал в казармата ... строили се на сутринта Лъва, Мечо, Лисан, Вълчо и така до последното мъжко животно ... идва старшината ... Зайо-байо ... оглежда ги и "вика" : - Ей Лъвчо ти защо не си се постригал ? Каква е тази грива ? Лъвчо почнал пак с неговите ... Аз съм лъв цар на животните ... Зайо казал : - Виж к`во лъве тука няма цар намя такива работи да се пострижеш ... ей на виж на края на строя като оня мишок ... Тогава "мишока" казал : - АЗ НЕ СЪМ МИШОК АЗ ! СЪМ ЕЖКО-БЕЖКО!
- Защо си слагат хората олио в салатите? - За да не скърцат като ходят по-голяма нужда!
Няма грешни хора! Никой не прави грешки! Всяка грешка е малко опит.Извод: Хората са опитни, за което не трябва да съжаляват.