Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Има само две причини, които ви пречат да станете топ-модел. - Какви са? - Вашите крака.
Професионални 2,746 прегледа
Следващ →

Още вицове

Провежда се следствие за пожар в операта. Единственият свидетел е някакъв продавач от будка за семки. Следователят: - Разкажете, какво видяхте? - Значи, затворих аз вчера будката, прибирам се вкъщи, вдигам полата на жената… - Това не е интересно за следвствието. Говорете по-конкретно. - Ами аз така и говоря. Значи, затворих аз вчера будката, прибирам се вкъщи, вдигам полата на жената… - Свидетелят! По-кратко! - Така и говоря, бе! Значи, затварям аз вчера будката, прибирам се вкъщи, вдигам полата на жената, която виси на прозореца и какво мислите виждам? Операта гори! В гората всеки чукал квото хване и всички се разболели от трипер. Чакат си животните на дълга опашка пред гинеколога и по едно време идва заекът и вика: - Здравейте венерически! - Що бе, ти не си ли? - питат го те. - Аз съм за очния. - ?!? - Като пикая очите ми се качват на челото. Казват на Лъвчо че трябва да влезе в горската казарма. Той "вика" : - Как така ще влизам в казарма бе вие луди ли сте аз съм лъв цар на животните вие тука в казарма. Тези от горскта казарма му казали : - Абе няма тука лъв ... цар на животните ... всички влизат в казармата така че и ти ! К`во да прави Лъвчо влязал в казармата ... строили се на сутринта Лъва, Мечо, Лисан, Вълчо и така до последното мъжко животно ... идва старшината ... Зайо-байо ... оглежда ги и "вика" : - Ей Лъвчо ти защо не си се постригал ? Каква е тази грива ? Лъвчо почнал пак с неговите ... Аз съм лъв цар на животните ... Зайо казал : - Виж к`во лъве тука няма цар намя такива работи да се пострижеш ... ей на виж на края на строя като оня мишок ... Тогава "мишока" казал : - АЗ НЕ СЪМ МИШОК АЗ ! СЪМ ЕЖКО-БЕЖКО! - Защо си слагат хората олио в салатите? - За да не скърцат като ходят по-голяма нужда! Няма грешни хора! Никой не прави грешки! Всяка грешка е малко опит.Извод: Хората са опитни, за което не трябва да съжаляват.