Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Предизборна треска.Агитатори скачат от село на село. Събират бабите на мегдана: - Като вземем властта ще ви разрешим всичките проблеми. Ще асфалтираме цялото село.Ще го електрифицираме. Ще го канализираме.Ще ремонтираме църквата. Ще ви направим училище и детска градина. - Е па защо ни са като немаме деца у село! - И деца ще ви направим!
Политически 3,245 прегледа
Следващ →

Още вицове

Има неща, за които е по-добре да не се знае. И така както изглежда, мнозинството смята, че това са граматиката и пунктуацията. Урок в шести клас на тема "асоциации". Учителката пита: - Руменчо, като ти кажа "тухла" за какво се сещаш? - Ами за строеж, госпожо, майстори и т.н. - Добре, Руменчо! Ами ти, Марийке, като ти кажа "тухла" за какво си мислиш? - Ами за куб, госпожо, нали има същата форма! - Правилно, Марийке! Ами ти, Иванчо, за какво си мислиш, като чуеш "тухла"? - Ами…. за чукане, госпожо! - Как така за чукане бе, Иванчо? - Ами, госпожо… аз само за това си мисля! Вечер. Пред телевизора седи американско семейство: майката, бащата, сина на осем години и на година бебе. Бащата станал за малко до кухнята, майката до банята. В този момент бебето казва: - Mother..... Mother.... Големия му брат вика: - Тате!тате! Чу ли? Джони току-що каза половин дума! След дискотека Марийка харесала Иванчо и го води вкъщи. Тяхните отсъствали от града. Влизат в коридора и Марийка направо в банята: - Аз ще се приготвя и идвам! Иванчо в този момент му се присрало ужасно. Няма къде, тоалетната и банята били общи! Зор ужасен!! Отваря вратата на хола, а на дивана лежи едно огромно куче. Изсрал се на средата на хола и си мисли: "Като дойде Марийка, ще помисли, че кучето се е изсрало..." Седнал в кухнята и чака. Излиза Марийка и го пита: - Що не отиде в хола? - Ами аз отворих вратата, там има едно голямо куче на дивана, а мен ме е много страх от тях! - Милият ми глупчо сладък. То е плюшено, ама нали изглежда като истинско... Според учените човек използва само 10% от мозъка си. Представям си ако използваше и останалите 70%...