Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама чукчи се загубили в тайгата. Скитали, скитали, по едно време единия казал на другия: - Абе, дай да направим нещо за да ни открият. другият отговорил : - Ами добре, ти какво предлагаш, да викаме или да стреляме ? - Абе дай да стреляме - отговорил първият. Стреляли те и продължили да обикалят. След малко единият се сетил : - Хайде пак да стреляме, дано има ефект този път! Речено сторено, стреляли отново и продължили да се лутат. И така дълго време ходили стреляли, ходили, стреляли, по едно време първия се обадил: -Абе, я стига сме стреляли, че ни свършиха стрелите, дай да викаме!
Чукчи 5,333 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали Асан: — Асане, знаеш ли каква е разликата между комунизма и демокрацията? — Знам я, бате, как да не я знам! При социализъма работиш, работиш – купиш телевизор, работиш, работиш – купиш килим, работиш, работиш – купиш хладилник. А при демокрацията – работиш, работиш – продадеш телевизор, работиш, работиш -продадеш килим, работиш, работиш – продадеш хладилник. Разговор между интернет маниаци в чата: - www.zaplata_ima.li - www.kakto_vinagi.net - www.a_kak_shte_se_priberesh.de - www.pesh.com - Имаш ли портрет на твоите близначета? — Ето. — Но тук е само едното? — Другото е същото… Трудно, много трудно е да се убеди бившата любовница, станала твоя жена, че женените мъже никога не изневеряват на жените си. Един мъж вървял през една тъмна гора. В тъмното видял светлинка. Отишъл там и видял един женски манастир. Почукал на вратата и излязла една млада монахиня: - Добър ден, ще можете ли да ме приютите за тази нощ? - Ами аз не мога да решавам такива работи, ще извикам игуменката. - Добър ден, ще можете ли да ме приютите за тази нощ? - Да, но само за тази нощ. Влиза вътре, настанява се и чува стъпки пред вратата на стаята си. Той се прави на набожен и застава на колене пред леглото: - Господи, ти ме приюти, ако ме нахраниш ще ти бъда много благодарен. Подават му една паничка с храна. - Господи, ти ме приюти, ти ме нахрани, ако ме напоиш ще ти бъда много благодарен. Подават му едно шише ракия... - Господи, ти ме приюти, ти ме нахрани, ти ме напои, ако ми бутнеш игуменката за една нощ ще ти бъда много благодарен. В този момент игуменката отваря вратата и казва: - Господи, не ме бутай, аз сама ще вляза.