Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една жена залага в Лас Вегас, но не й върви. Остават й само 50 долара. - Ама че късмет! - възкликва тя - Какво да правя сега? Мъжът до нея я съветва да заложи на възрастта си и отминава. След минута чува възбудени гласове. Да не би жената да е спечелила? Той се връща бързо до игралната маса и си пробива път през тълпата. Жената лежи в несвяст на пода. - Какво стана? - пита мъжът. Крупието отвръща: - Нямам предства. Дамата заложи всичките си пари на 29, а излезе 36. Тогава тя просто припадна.
Разни 2,539 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж в аптеката: -Извинете, може ли един презерватив ? -Кой номер ? - Не знам... даже незнам, че имат номера ? -А имат, имат . Ето вземете - аптекарката му подава една дъсчица с различни по размер дупки - ето там отзат е пробната ,премерете и ми кажете на кой размер сте и ще ви дам презерватив. Човекът отива отзад, а аптекарката чака. Минават 5 мин., 10 мин. него го няма. След повече от половин час мъжът излиза...... -Какво стана, бе човек ? Кой номер да давам ? - пита аптекарката. -Ти остави тези номера, а ми кажи колко струва летвата..... Блондинка държи главата си над включена печка. Приятелката й я пита: - Защо си се навела над тази печка? - Защото бях посъветвана да си опичам ума! Британски учени са изобретили клетъчен домофон. Върви мъж по тротоара и чува глас: - Слез от тротоара! Слиза от тротоара, чува се свистене и на местото кьдето е бил се строшава една саксия. - Качи се на тротоара - казва сьщият глас Качва се на тротоара, а покрай мястото където е бил профучава джип с мутри. - Глас кой си ти и защо ме спасяваш? - Аз сьм шестото ти чувство. - А КЬДЕ БЕШЕ КАТО СЕ ЖЕНИХ? По време на сухия режим, мъж седи в бараката и вари ракия. Гледа по едно време водата се нагряла много и отива до кладенеца за вода. Връща се, а в бараката седят двама милиционери, усмихват се иронично и говорят: - Е, сядай и пиши обяснения! - И кво да пиша? - Всичко, както си е било, така го пиши! Сяда човека, пише и след това дава листа на милиционерите. - Кво си написал бе, идиот такъв? - Както си беше, така го написах: "Отивам за вода до кладенеца, връщам се, а в бараката двама милиционери, седят и варят ракия".