Вървял си Аладин из пустинята и намира една лампа. Разтъркал я и от нея излязал духа и ми казал:
- Ти ме освободи от лампата Аладин. Сега за благодарност щв ти изпълня едно желание.
Аладин мислил и казал:
- Мии, сега има една воина в Ирак и ако може да я спреш, заштото много хора умират сега там и ми е много гадно.
- Аладин, аз толкова време сам стоял в тази лампа, откъде да знам каде се намира Ирак... намисли си друго желание.
Аладин мислил и каза:
- Тогава искам да напражиш жена ми първа красавица.
- Дай една нейна снимка да я видя!
Аладин дал. Духът гледал, гледал и рекъл:
- Та къде казваш се намира Ирак?
Вчера в детската градина
спам-а тръшна двама-трима.
Две дечица пък от снощи
нямат вече лични пощи.
Оня ден пък CIH намина,
тръшна май че двайсетина.
Дисковете като нови -
празни до основи.
На Иванчо за играчка
Дядо Мраз дарил търсачка:
бързо диска тя му рови,
файлчетата бавно трови.
Добромирчо порно гледка,
eddie неговата сметка,
скоро FAT-a му проходи,
с`я кат луд той броди.
Днес пък сървъра пострада,
няма си той веч преграда,
sysadmin-a до обяд
оптиката ряза с яд.
Гаден хакер се промъкна,
всичките пароли смъкна.
А сега, деца, кажете,
де са часовете?
На admin-a му се спи,
файл копирал в ftp
кредитните карти всички.
На ви с`я парички!
Над смълчаните полета
пеят траурни звънчета.
Младо хакерче намина,
сървъра съвсем почина.
Две дечица с бодри песни
в къщи хъб-а си отнесли.
Т`ва админ-а го не схвана,
свърши на кабела от LAN-a.
Кабела го гръм удари,
всички в нет-а ни завари,
дъно няма, платки, RAM:
всичко свърши се дотам.