Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Вечерта преди бала малката фея намира Пепеляшка да плаче. - Защо плачеш, Пепеляшке? Пепеляшка мълчи. И рони горчиви крокодилски сълзи. Питала разпитвала феята и най-накрая Пепеляшка казала, че е неразположена. Тогава малката фея и направила тампон и й го дала. Пепеляшка е вече щастлива и отива на бала. По едно време голямата фея намира малката фея да плаче. - Защо плачеш ? - За Пепеляшка ... - Е нали си има рокля и кристални обувки ... нали е на бала ?!? - Е да ама е неразположена ... - Ти не й ли даде тампон ? - Дадох й, но забравих да й кажа, че в полунощ тампонът ще се превърне в тиква
Други 2,726 прегледа
Следващ →

Още вицове

И слепецът понякога пресича улицата, без някой да го връхлети. Жена отива на почивка и изпраща оттам телеграма на мъжа си: „Не забравяй, че си женен!“ Той й отговаря: „Съжалявам, но телеграмата ти пристигна прекалено късно.“ За съжаление се очаква традиционно изборите да бъдат спечелени от БСП, най-вече благодарение на пенсионерите, гласуващи с мотото: "Ние не живяхме като хората преди, нито сега също, и вие няма да живеете по друг начин!" В претъпкан рейс пътува млада майка с 4 годишната си дъщеря, която крещи до побъркване "Искаааам сладолеееед!". Майката се опитва да я разубеди "Ще се разболееш!", "Ще ти купя шоколад!", "Ще те водя на кино!". Ама не, онова си врещи до побъркване и по едно време изтърсва: - Ако не ми купиш сладолед, ще кажа на всички, че лапаш на тати пишката! Гробна тишина в целия автобус, майката придобива силно червен оттенък с елементи на лилаво. На следващата спирка бързо слиза, а на тяхно място се качва баща с 5 годишния си син, който по същия начин реве: "Искааам сладолееед!". Всичкото народ, дет` е в автобуса ляга на пода от смях, а шофьорът се обръща и казва: - На твоe място ще му купя сладолед! Една монахиня не спирала да хълца и отива на доктор. - Докторе хълцам вече две седмици без да спирам. Доктора я преглежда и казва. - Вие сте бременна. Тръгва си монахинята и разказва в манастира за бремеността. На следващия ден маиката игуменка отива при доктора и казва. - Как ви хрумна да кажете такова нещо на една игуменка. Доктора отговаря. - Беше за да я уплаша. - Този който уплашихте е епископа, хвърли се от камбанарията.