Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Сенека:Благо е не всеки живот, а добрият.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Веднъж като бил малък Азис: - Днес ми нарекоха хомосексулист. Така се разстроих, че ми се разтече грима.
Разни
03.10.2017
1,430 прегледа
Следващ →
Още вицове
Написах си автобиографията. Прочетох, разплаках се - разбрах, колко забележителен човек съм.
Иванчо и Марийка седят в час и си говорят . Марийка : - Голямо нещастие ме сполетя, бременна съм, а не зная от кого. - Твойто нищо не е . Аз съм хванал някакъв страшен трипер и въобще не знам откъде. Учителката : - Престанете да разговаряте в час ! Иванчо, колко е шест по шест? Иванчо : - Трийсет и шест . Ех, госпожо, да ви имам проблемите!
(гледайки резултатите от изследванията): - Да-а-а, страхувам се, че ще се наложи често дасе виждаме с вас.. - Не се притеснявайте, докторе, вие също веднага ми харесахте...
- Мадам, да ви запазя ли къдрицата отпред? - пита фризьорът. - Да. - Ето - отрязвам я и я пускам в найлонов плик.
Трима моряци от различни националности се хвалят. Американецът казал: - Аз работя на огромен кораб. Толкова е голям, че капитана си има една Харлей, обикаля с него по цял ден и още не е успял да обиколи всички палуби. - Моят кораб е още по-голям - казал англичанинът - капитана го обикаля с автомобил и още не го е разгледал целия. - Това не е нищо - казал българина - нашия готвач бърка боба с атомна подводница!