Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В офиса звъни телефон. Мъжът вдига слушалката. - Ти ли си скъпи? Изяде ли сандвича, който ти приготвих за работа? - Да скъпа, беше много вкусен... - Вкусен? Странно! Просто сега забелязах, че лъскам обувките с патешки пастет...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
- Иванчо, гледам че имаш двойки по всички предмети освен по география. Някакво обяснение? - По география още не са ме изпитвали.
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,368 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един пич влиза запъхтян в аптеката навежда се към гишето и казва: -100 презерватива моля ... Взима той гумите и точно да си тръгне поглежда пак към аптекарката и казва: -Нека са 101 ...
Оплюха ресторанта на Лейди Гага. Естествено, че не е хубав. Аз никога не бих яла в този ресторант. Преставяте ли си да ядете пържола, която преди това Лейди Гага може да е обличала.
Полицай спира автомобил, който минава с 80 км/ч където максималната допустима скорост е 60 км/ч. - Излизай от колата! - Не мога бе, старши, тука всичко е пълно- едни наркотици, едни истории... Ако отворя вратата, ще се разсипят. - Излизай веднага! - Абе, една бомба имам на дясната седалка, ще вземе да гръмне. - Излизай! - Ама на задната седалка карам едни пушки- самоделки, ще гръмне някоя. - Излизай или ще стрелям! - Недей бе, човек! Два трупа имам в багажника. Полицаят се шашка и вика подкрепления по радиото. След малко пристигат баретите и изкарват шофьора от колата. - В колата има наркотици!- вика полицаят. Баретите проверяват- няма нищо. - И бомба има на дясната седалка! Проверяват- няма нищо. - И пушки... Гледат- няма пушки. - И трупове в багажника! - Я отваряй багажника! Отваря шофьорът и показва: - Ето няма трупове! Вие к`во го слушате тоя полицаи бе, той още малко ще каже, че съм превишил и скоростта?!
Хектор тича да бяга... (думи на учител по литература)
Мъж и жена се разхождали и на мъжът внезапно му се доебало. -Жено, сваляй гащите, искам секс! -казал мъжът. -Ами, къде ще се наебем? -попитала жената учудена. -Каде? Ами, тук на тази пейка-отговорил нервно мъжът, а жената казала: -Мъжо, не става тук. Аз ще гледам наляво, ти на дясно, детето може да се роди кривогледо..След дъъъълги убеждения жената се съгласила. -Мъжо, почвай ме! -казала тя възбудена, а мъжът: -Ееее, мина тая,на мен ми спадна. -На теб, като ти спадна, пък на мен ми се вдигна! Я, веднага ме почвай! -Как да те почвам?-учудил се мъжът, а жената: -Ми, незнам.Почвай резервният вариант с език. Навел се мъжът и почнал да я лиже. По едно време, жената казала: -Мъжо, свали си очилата, че ме драскаш по краката! Мъжът свалил очилата си и продължил. След малко жената казала: -Мъжо, я пак си сложи очилата, че лижеш пейката.