Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един евреин умрял и душата му отишла на небето и видяла Господ бог. Но лекарите по изкуствен път го съживили.....Излязъл той от болницата и се зачудил какво да прави...Вдигнал се, отишъл при Източния патреарх и му казал : - Аз бях на небето и видях Господ.Но не е вашия бог. Оня се уплашил и се замолил : - Ето ти 1 000 000 долара, само и само да си мълчиш!!!! - Добре - съгласил се евреинът. Взел парите. После отишъл във Ватикана и рекъл на папата: - Аз бях на небето - бог няма! - Мълчи, мълчи - не казвай на никого!!! - занареждал папата - Ето ти 1 000 000 долара - само мълчи! Взел парите човекът и отпрашил за Белия дом.Видял се с Бил Клинтън и му казал: - Аз бях на небето и видях Господ! - Да аз знаех, че има бог! Казвах ли им аз!!! - зарадвал се Клинтън. - Да ама е негър - рекъл евреинът.
Расистки 9,392 прегледа
Следващ →

Още вицове