Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един грешник, който умрял от студ на Антарктида попаднал в ада. Дяволът го хвърлил в пеща, затворил вратата и зачакал. Чакал, чакал обаче нищо. Ония нито пищял, нито викал и той решил да отвори, за да види какво става. И тогава какво да види, грешникът се свил в единия ъгъл на пеща и му вика: - Затваряй, че става течение.
Разни 1,689 прегледа
Следващ →

Още вицове

В казармата старият кокал обяснява на новобранец: - И никога недей да спориш със старшината! Няма защо да му обясняваш, че земята е кръгла. - Защо? - Защото ще те накара да я изравняваш! Писател: - Представяш ли си: връщам се вкъщи и виждам моя три годишен син да къса на части новия ми ръкопис. - Ооо, нима вече може да чете! Фокусник вика на сцената случайно дете от публиката. Обявява на залата: — Дами и господа, няма лъжа, няма измама! Ето това тук дете, което ще ми асистира, е избрано случайно от публиката. Кажи на хората, момченце, виждал ли си ме някога преди? — Не, татко. - Госпожице, ще може ли да ви ползвам копирния апарат? — Какво трябва да се копира? — ДНК… Един мъж иска от жена си да му прави френска любов. Тя се дърпа и не иска.. Той я кандърдисва: - Хайде, де... моля ти се... - казва той. - Кажи вълшебната дума! - му отговаря тя. Той: - МОЛА ...