Връща се семейна двойка от гости. Мъжът се е напил, едвам се крепи на краката си, а жена му се кара, че така се е напил. Стигат до апартамента си и мъжът пита риторично:
- Да разбирам ли, че днес секс няма да има?
Доктор се обажда на пациент по телефона:
- Получихме резултатите от изследванията ви и имам една добра и една лоша новина. Добрата е, че ви остават още 24 часа живот.
Ужасеният пациент пита:
- А тогава каква е лошата?
- Не можах да са свържа с вас вчера.