Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж без жена е като куче без бълхи... Живее си, но скучно! А жена без мъж е като бълха без куче... може да живее, но няма кого да хапе!
Бисери 3,259 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как можахте да оставите да ме оперира студент? — Студентите трябва да се упражняват, а Вашият случай си беше безнадежден. — Но докторе… — Аз не съм доктор, аз съм апостол Петър. Среща Иванчо Марийка на улицата и вика: - Марийке айде да правим секс! Марийка Му отговаря: - Ле -ле Иванчо, Аз въобще не си падам по тия работи, ама Ти някак успя да Ме предумаш. Иванчо тръгнал на война по пътя срещнал един дядо. Той го пита: - Иванчо на война ли отиваш? - На война. - За войната ще ти трябват пушки. Той чул чушки. Отишъл в магазина и купил 1 кг. чушки. Вървял,вървял срещнал 3 войника. Те го попитали: - Иванчо на война ли отиваш? - На война. - За войната ще ти трябват гранати. Той чул домати. Отишъл в магазина и купил 1кг. домати. Вървял, вървял срешнал три воиника отново. - Иванчо на война ли отиваш? - На война. - За войната ще ти трябва палатка. Той чул патка. Отишъл в магазина и купил 1 патка. Отишъл на войната срещу САЛАМА БИЛ ГЛАДЕН, той стрелял с пишки. Иванчо стрелял с семките на чушки. САЛАМА хвърлял гранати, той хвърлял домати. САЛАМА се криел под палатка, той се криел под патка. Водят първолак в училището на 15-ти септевмри: - Какво съм направил? И защо 12 години ми дават!!! Баща води за пръв път малкият си син на стадиона. Играят Левски и Цска.По едно време малкият възкликва: - Татко ти си лъжец! - ??? - Обеща, че ще ме водиш на футболен мач, а вместо това гледаме "Денсинг старс"!