Великобритания. Краят на миналия век. В клуба двама
благородници разговарят за слугите си.
- Аз - казва първият, - имам двама слуги. Единият е за
каретата, а вторият поднася ястията.
- Аз пък - казва другият, - имам четири слуги само за
лулата си. Единият ми я носи, вторият натъпква тютюна в
нея, третият я пали...
- А четвъртият?
- Той я изпушва, защото аз не понасям тютюневия дим!
Една блондинка родила близнаци и започнала да плаче в болницата.Сестрата минала и я попитала:
- Защо плачете?
- Защото не знам какво да кажа на съпруга си!
- За какво?
- Нали родих две деца?...
- Да и ...?
- И какво да му кажа за другото?!
- Нали са ваши?
- Да , но какво ше кажа за другото дете?
- А?
- Едното е от него , а другото?
- Хм....права сте!