Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
SMS: "Намерили са труп без мозък. Скъпа, звънни ми, че се притеснявам."
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Красива е жената, която забелязвам, очарователна е жената, която забелязва мен. -- "Джон Ърскин"
Бисери
03.10.2017
2,914 прегледа
Следващ →
Още вицове
Седи мъж в бара и пие уиски. Покрай масата му минава монахиня. Приближава се към него и казва: - Как може да пропиляваш живота си в това пристанище на разврат и блудства! - Ама няма никакъв разврат тука, сестра... - Ана! - гневно отговаря монахинята. - Да, сестра Ана, всичко е нормално, просто си седя тука и си пия... - И това е противно на Господа... - Стига, бе, сестра Ана, пробвай и ще видиш.... - Не! - възмутено отговаря монахинята. - Как може да си сигурна, когато не си опитала. Дай да ти поръчам едно пиене.... - Да, да, да видят всички как монахиня се налива с алкохол... - Няма, бе! Ще кажа на бармана да го сложи в чаша от кафе. Монахинята неохотно се съгласява. Мъжът отива на бара и поръчва: - Две уискита, едното в чаша от кафе! Барманът се обръща към него и пита: - Кво, пак ли сестра АНА?
Иванчо не ходил два дена на училище и когато отишъл, учителката го попитала: - Иванчо, защо те нямаше два дена? - Ами госпожо, баба почина та за това! - отговорил й той. - А, така ли, тогава приеми моите съболезнования! -му казала госпожата. Но на другия ден учителката го попитала: - Иванчо, ти защо ме излъга за баба си? Снощи като минавах покрай вас я видях на прозореца? - А, госпожо, той татко нарочно я е подпрял, за да й тече пенсията!
Въпрос: Какво прави блондинка в Световния търговски център? Отговор: Чака самолет…
Президента на среща с Агенцията за чуждестранни инвестиции: - Е, как е? Идват ли напоследък чужди инвестиции в България? - Да, но от време на време ги хващат митничарите... - оплакали се от Агенцията.
Ум умува, ум царува, ум патки пасе.