Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Фирма "ТАРАШ" - почистване на жилища и офиси (Обява от "24 часа")
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Който няма сили да мечтае, няма смелост да се бори.
Бисери
03.10.2017
2,995 прегледа
Следващ →
Още вицове
Рейсът потегля от спирката. Кондукторът вика на шофьора: - Чакай! Един пътник тича на тротоара да се качи. След малко: - Потегляй, не го чакай! Тоя го познавам, има карта.
Преди срещата боксьор се уговаря с приятелката си: - Ще те чакам довечера в кафенето. - Добре, но носи някакъв вестник да те позная.
Бракоразводно дело, съдията - възрастен мъж с многогодишна практика, дава думата на жената, която е подала молбата: - Кажете, каква е причината за молбата за развод? - Г-н Съдия, мъжът ми не иска да правим секс! Съдията се изумил. В многогодишната му практика това било прецедент! Дава думата на мъжа: - Г-н Съдия, оженихме се преди 20г. В началото на брака си нямахме нищо. Решихме да спестяваме за жилище. Какво ще ядем в къщи - хляб, сиренце, ако има някое яйце от село... После се родиха децата, трябваше да спестяваме за тях за дрехи, учебници и други. Какво ще ядем в къщи - хляб, сиренце, ако ими някое яйце от село... Пораснаха децата, трябваше да спестяваме за абитюрентски бал. Какво ще ядем в къщи - хляб, сиренце, ако ими някое яйце от село... - Е, Г-н Съдия, дайте ми една чорба и с Вас ще правя секс!
Висял си един негър над една пропаст, хванат за клона на едно дърво, и се чудел как да се спаси. По едно време се обадил вътрешния му глас и казал: - Ако искаш да се спасиш, пусни си едната ръка. Негърът го послушал. След малко вътрешният глас пак се обадил: - Ако искаш да оживееш, пусни си и другата ръка. - Ама как, нали ще падна?- попитал негърът. - Няма бе, това ти е единствения шанс. Негърът си пуснал и другата ръка, паднал в пропастта и се пребил. - Нека ти, мръсен негър! - казал вътрешният глас.
Изгубил се е сина на шеф от Генщаба на армията - момче на 12 години, особени белези - подполковник.