Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Тази сутрин всички ми завиждат, че не съм гледал вчерашния "приятелски" мач(как може приятели да бият 6:1).
Спортни 3,247 прегледа
Следващ →

Още вицове

Най-кратката и с най-щастлив завършек приказка: Имало едно време един момче. То поискал ръката на едно момиче: - Ще се омъжиш ли за мен? Момичето отвърнало: - Не! И момчето заживяло щастливо, ходило на лов и риболов, играло много голф, пиело бира, играло на карти, имало много пари и пърдяло когато си поиска. Край. - Здрасти! Откъде ми звъниш? Не се показва номера? - От домофона, глупако. Отвори вратата, половин час чакам вече. Блондинка - това не е само цвят на косата. Това е и алиби. Човек отива при доктор и му казва: - Абе, докторе, всяка вечер сънувам как едни мишки играят мач!Ама ти казвам напрао са искъртват, агитки магитки а у, абе мач както си требе! - Да разбирам, не се претеснявайте. Взимайте от тези хапчета по едно на вечер от днес! - Абе докторе, може ли от утре?! - Защо? - Тази вечер ще играят финалите! Високо в планината журналист пита старец: - Дядо, на колко си години? - Сто и осем... - А пиеш ли, пушиш ли? - Разбира се! Иначе няма да пукна никога.