Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо на педалите винаги им варви? - Защото късметът го е страх да им обърне гръб.
Разни 1,802 прегледа
Следващ →

Още вицове

17-годишен ученик в 4-ти клас - син на мутра - се прибира разплакан вкъщи. Бащата - стара мутра - пита сина си: - Защо плачеш синко? - В училище децата ми се смеят, че пишката ми била малка. - Не се притеснявай сине, като станеш в 8-ми клас ще видят те! В древността, когато нашественици са щурмували някой град, те убивали мъжете и изнасилвали жените... Именно затова, гордите, но жизненолюбиви шотландци започнали да носят поли! Жена отива на очен лекар. Влиза в кабинета и без да каже нищо се съблича и се разкрачва на кошетката. Доктора изумен: - Ама госпожо, какво правире? Жената без колебания: - Бъркай! - Ама как така? ! Аз съм очен лекар а не гениколог! Жената отново: - Бъркай! - Ама чакайте малко имате грешка - Бъркай бе! Доктора какво да направи, и пъхнал единия пръст, сложил втория и пак плахо: - Ама ... Жената го секнала и извикала решително: - Бъркай беееее! ! ! Доктора продалжил да вкарва пръст след пръст, вкарал си китката, стигнал до лакета и тогава жената: - А! При това положение ми се насълзяват очите - Защо китайците са толкова много? - Защото ползват китайски презервативи. Дъщеря сварва седемдесетгодишната си майка да си мие слабините. - Какво правиш, мамо? - пита я. - Не видиш ли! Нали ще ходя на дофтур! - Доколкото си спомням имаш час при зъболекар за подмяна на ченето. - Знам ли го що за чивяк е. Ами ако излене някъв мръсник!