Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Иванчо и Грозданчо били в клас. Иванчо нямал уши и Грозданчо му се присмивал постоянно, но Иванчо се разревал. Влязла госпожата и го попитала: - Иванчо, защо плачеш? - Защото Грозданчо ми се подиграва, че нямам уши! - казал Иванчо. - Грзоданчо, ако пак го направиш, ще викна майка ти в училище! - казала госпожата. - Добре! - казал Грозданчо. Започнали разговор Иванчо и Грозданчо: - След 10, 20 години ще имаш деца и трябва да им четеш нещо! - рекъл Грозданчо. - Да, ще им чета! - отговорил му Иванчо. - Ами като станеш на 60, 70 години няма да виждаш добре! - казал Грозданчо. - Ами ще сложа очила. - рекъл Иванчо. - На какво ще ги сложиш тези очила бе, Иванчо?
Разни 2,032 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пред входа на малка черква в Гьотеборг пасторът закачил табелка: "Ако си се уморил да живееш в грехове, отвори вратата и влез." "А ако не си уморен, обади на телефон 11-22-87" - било написано под табелката с червило за устни. Крикор и Гарабед се заяждат един с друг: - Крикор, кога ти е рождения ден? - Защо? - Да ти подаря едни завеси, че по цял ден ви гледам със жена ти как се гоните голи из къщата. - Гарабед, а на теб кога ти е рождения ден? - Защо? - Да ти подаря един бинокъл, че да видиш чия жена гоня. Учителката на Иванчо изпраща до майка му бележка, в която пише: "Иванчо е много умно и живо момче, но прекарва по-голяма част от времето си в мисли за секс и момичета…" Майката на Иванчо отговорила на бележката още на следващия ден: "Ако намерите някакво разрешение, моля споделете го с мен. Аз имам същия проблем с баща му." Ветеран от войната на посещение в болница. Главният лекар го развежда. Влизат в една стая. Сестрата докладва - този пациент е с 38 градуса температура, другия с 39… - Глезотии! - обадил се ветеранът - 38, 39 и легнали. Ние навремето в гората по 50 градуса вдигахме и пак не лягахме! Главният лекар се навел над ухото му и пошепнал: - Господине, при температура над 42 градуса човек умира. - Аз майтап си правя, бе! - отвърнал ветеранът - Къде ти при оня студ, я сме стигали до 25 градуса, я не! Ржевски и Наташа разговарят за войната. Наташа: - Войната е страшно нещо - студ, глад. Ржевски: - Да, така е. При нас в полка един хусар открадна в едно село яйца от старица и за това го обесиха! Наташа: - За какво?! За яйцата? Ржевски: - Не, за врата.