Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Любовникът иска само едно, а мъжът иска и първо и второ, че и десерт.
Бисери 3,224 прегледа
Следващ →

Още вицове

Как се борят шофьорите срещу камерите на КАТ по пътя? В София - Намират свой човек в КАТ. В Бургас - с шпрей и лак за коса на регистрационната табела. В Перник - с лепенка "Photoshop" на предния прозорец и CD-та на огледалото. В Кюстендил - сменят номерата, палят колата в гората или я засилват в някое дефиле!!! ... В Дупница - пренабиват номерата и продават колата като "нов внос"... - Съжалявам, господин съдия! Dз действително стоях на колене на пътя, но това по никакъв начин не доказва, че съм бил пиян... - А как ще обясните, че сте се опитвали да навиете и приберете в багажника на колата си бялата разделителна линия? В час по биологя учителят пита: - С какво се храни поповото прасе? Иванчо отговаря: - Дали е на попа или нашето - все с помия ще се храни. Пенсионери ще празнуват златната си сватба. Дядото купил бира, малко мезе, а бабата сготвила супичка... - Дядо - казала бабата - Хайде да си облечем брачните дрехи (чисто голи) и така да хапваме? Дядото се съгласил, но като се съблякла бабата той и викнал: - Пено, да беше си поизгладила малко дрехата... Седнали да ядат. Бабата гледала с умиление как яде дядото... - Ех дядо... Като те гледам ми се стопля сърцето.... - Ми ще се стопли, тя цицата ти влязла в супата... По какво да разберем, че сиренето с плесен се е развалило?