Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две мутри са в чужбина и минават покрай порнокино. Единият предлага: - Хайде да влезем! - Да бе! Това си е чиста загуба на пари - и без това нищо няма да разберем!
Любими Герои 3,255 прегледа
Следващ →

Още вицове

Каква е разликата между жената и пушката? За пушката има точно определен калибър. Държавният балет на Чукотка е на гастрол във Франция. Играят "Лебедово езеро". Колосален успех. След представлението интервюират ръководителя на трупата: - Колко време репетирахте, за да постигнете това съвършенство? - Шест месеца и две седмици. Всъщност, репетирахме само две седмици, а шест месеца се опитвах да им обясня какво е това лебед. - Обвиняеми! Защо днес сте се опитали да влезете в сградата на съда с нож и сабя? - Сутринта ми звънна адвоката и каза, че днес ще ми се наложи сам да се защитавам! 15 причини да го предпочетеш вместо момчето си. 1. Можеш да си ВЗЕМЕШ шоколад. 2. Удовлетворява те, дори когато омекне. 3. Можеш спокойно да го поемаш докато шофираш. 4. Може да издържи колкото си искаш. 5. Можеш да го консумираш пред родителите си. 6. И двамата може да го консумирате без да ви излизат "имена". 7. Думата "обвързване" не плаши шоколада. 8. Можеш да го консумираш на бюрото си без да накараш колегите си да се оцъклят изплашено. 9. Можеш да помолиш непознат за парче от шоколада му без да си навлечеш бой по главата. 10. Влиза без смазка. 11. Може да го получиш по всяко време на денонощието. 12. Можеш да имаш колкото си искаш шоколади - никой няма да ревнува. 13. Никога не си твърде млад или твърде стар за един шоколад. 14. Когато го консумираш, не будиш комшиите си. 15. Размера му няма значение - винаги е добър. Един катаджия пътувал към София. По едно време попаднал на задръстване. Тръгнал напред да види каква е причината. Стигнал до началото на задръстването и видял една кола, която се движила напре-е-ед-наза-а-ад. Спрял я той и от там се показала чаровна блондинка. - Какво правите? - попитал катаджията. - Засилвам се да полетя - отговорила блондинката. - Защо? - Искам да отида в София, а на онази табела е написано "София" и има нарисувана стрелка нагоре.