Отишъл един човек на лекар.
- Докторе, зле ми е нещо!
- Не изглеждаш много зле, но ще се разболееш, ако не се стегнеш, иди си и вземи една вана с едно аспиринче.
Дошъл същия утре, още по обед.
- Кво стана бре, не ти помогна?
- Аспиринчето добре, но след като изпих 20 литра от ваната ми призля ...
Засилва се мъж с букет в ръце при жена си и вика:
- Жена, честити 70 години от нашата сватба!
Жената:
- Абе ти луд ли си, едва 10 години са минали!
Мъжът:
- Е да, ама след първата брачна нощ моите са кучешки!