Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Чукча се връща от футболен мач. Среща приятел. Той го пита: - Какъв е резултата? - Две нула. - И кой би? - Как кой бе, тъпак. Едните нула и другите нула.
Чукчи 5,439 прегледа
Следващ →

Още вицове

Играели си Иванчо, Марийка и Петърчо в един пясъчник и изведнъж Иванчо станал и попитал Петърчо: - Брадчед, ти като порастнеш какъв ще станеш? - Ами ще стана Мутра! - Защо бе брачед? - питал Иванчо. - За да си купя като оня червения Мерцедес ей там отсреща! А ти като порастнеш, Иванчо, къв ще станеш? - питал Петърчо. - Ами аз ще сатна Автоджамбаз. - Защо бе, Иванчо? - питал Петърчо. - За да си открадна като онова червеното BMW дето пред Мерцедеса. - Ами ти каква ще станеш Марийке като порастнеш? - попитал Иванчо. - Ами аз като порастна ще питам кака Петя как се правят свирки, защото и двете коли са нейни! Ако при Вас нещата не се получават от първия път, по-добре не се занимавайте с парашутизъм... Чистачката в нощния клуб намери някаква таблетка... На сутринта целия град сияше от чистота!!! Когато едно момиче ви каже: "Всички мъже са еднакви" Отговорете й: -Ами... не трябваше да пробваш с всички !!! Учи така, сякаш ти предстои да живееш вечно. Живей така, сякаш ти предстои да умреш утре" Ото фон Бисмарк