Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Полицай спира кола, която минава с 80 покрай знак "разрешено до 60 км/час". Водачът спира и стои в колата. Полицаят му казва: - Я излез… - Не мога бе, старши, тука всичко е пълно - едни наркотици, едни истории… Ако отворя вратата ще се разсипят. - Какво? Излизай веднага! - Абе една бомба имам на дясната седалка, ще вземе да гръмне… - Излизай! - Ама на задната седалка карам едни пушки-самоделки, ще гръмня някоя… - Излизай или стрелям! - Недей бе човек, два трупа имам в багажника… Полицаят се шашка и вика подкрепления по радиото. След малко пристигат баретите и изкарват шофьора от колата. - Там са наркотиците! - вика полицаят. Баретите проверяват - няма нищо. - И бомба има на дясната седалка! Проверяват - няма бомба. - И пушки… Гледат - няма пушки. - И трупове в багажника! - Я отваряй багажника! Отваря шофьорът и показва: - Ето, няма трупове… Вие к"во го слушате тоя полицай бе, той още малко ще каже че съм превишил и скоростта.
Полицаи 4,424 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Заминавам за Южна Африка,при Ванчето! - Ти луд ли си бе,толкоз път за една жена? - Ти не знаеше ли,че един къдрав косъм,цял самолет може да тегли! Софийска вода са лобирали да ми инсталират водомер на оная работа за да си плащам обратната вода На габровец се разболяла жената. Свидело му се за парите за доктор, но положението на жената се влошавало. Нямало как - вечерта тръгнал за града да търси лекар. Но насред пътя се сетил за нещо, върнал се вкъщи и викнал: - Пено, ако усетиш, че вече няма да те бъде, духни поне лампата - да не гори газта напразно! Прибира се мъж вечерта вкъщи след като не си е спал вкъщи през нощта. Жената: - Е, къде беше? Мъжа: - Скъпа, уредих се на още една работа, като нощна смяна. Жената: - И какво работиш? Мъжа: - Терорист. Жената: - Какво ще рече това? Мъжа: - Опитвам се да направя демографски взрив в страната. Стиви Уондър и Рей Чарлз ебали Уитни Хюстън и на сутринта пред вратата си казали: - И копеле не сме се виждали!