Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Едно габровче загубило един лев. Започнало да плаче. Срещнал го друг габровец и запитал: - Защо плачеш, детенце? - Загубих един лев. Габровецът съжалил детето и му дал един лев. Габровчето пак заплакало. - Какво има сега? - запитал учуден габровецът. - Ако не бях загубил единия лев сега щях да имам два.
Габровски 6,181 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж заминава на път и казва на съседа си: - Когато жена ми ми изневерява, забивай по един пирон във вратата. След седмица мъжът се прибира вкъщи и вижда, че на вратата има само три пирона. Веднага отива при съседа: - Абе, комшу, жена ми само три пъти ли ми изневери? - А, как само три пъти!? Вече трета врата смених! Инструкторът по кормуване пита своя ученичка: - Какво ще направите, ако при скорост от сто километра отхвръкне едното колело? Жената се замисля и отвръща: - Няма да се притесня особено, имам резервно... Две приятелки си споделят: - Мъжът ми има голям проблем с алкохола - казала едната - пие като свиня по цели нощи. - О-о-о и моят имаше такъв проблем обаче аз го отказах от алкохола. - Как?!?! - Ми... значи слагаш в мазето едно буре с ракия и пускаш вътре една умряла котка. После затваряш мъжа си в мазето. В първия момент ще се зарадва, като види бурето с ракия, но когато го отвори и види котката ще се погнуси и няма да докосне повече алкохол... И така жената послушала приятелката си и затворила мъжа си в мазето при бурето с ракията... На следващия ден решила да види какво прави мъжът й и отворила вратата на мазето, а мъжа й седна върху празната бъчва, стиска котето и му вика: - Коте пусни още 100 грама!!! "Почтеност във всичко!" казал г-н Сакскобургготски и тупнал на масата пет аса. Учителката пита: -Иванчо,какво получаваме от овцата? -Вълна естествено! -А какво правим от вълната? -Ми незнам... -Е как бе Иванчо?!От какво ти е направено якето? -От якето на тате...